DRAGSPEL, Galanti, Italien.

DRAGSPEL, Galanti, Italien.

Pianodragspel. Vit dekor. I låda. H 45.

Slitage. Repor. Smärre skador.

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Harry Utterströms samling.

Lähtöhinta
1 000 SEK