114859

GRÄDDKANNA, silver, empire, Moskva 1838.

Gräddkanna, silver, empire, moskva 1838.

Kvadratisk balusterform med uppsvängt benhandtag. H 10.

Slitage, repor. Sprickor i handtaget.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
3 000 SEK