SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

SKÄNK, allmoge, 1800-tal.

Skiva med rundade hörn. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. L 112, b 47, h 92. Nyckel finns.

Slitage. Senare bemålning. Sprickor.

Lähtöhinta
1 800 SEK