114985

KARMSTOLAR, 2 st, sk Gripsholmsmodell.

Karmstolar, 2 st, sk gripsholmsmodell.

Grön stoppad klädsel med löstagbar dyna.

Slitage, repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK