115037

SOFFBORD, engelsk stil, 1900-talets slut.

Soffbord, engelsk stil, 1900-talets slut.

Mahogny. L 137,5, b 80, h 52.

Slitage, enstaka repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK