115039

KAROTTER MED LOCK, ett par, porslin, Kina 1800-tal.

Karotter med lock, ett par, porslin, kina 1800-tal.

Slitage, nagg. Större avslag på ett lock.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK