115043

BORDSLAMPA, funkisstil.

Bordslampa, funkisstil.
Bordslampa, funkisstil.

Mässingsfot, delvis klädd med flätat skinn. H ca 59.

Slitage, mindre bucklor i skärmen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK