A white pearl ring collection 2014 by Chanel.
Vita dekorativa överdimensionerade pärlorinfattade i genombruten förgylld kvadrat. Märkt invändigt "CHANEL MADE IN FRANCE" samt "CHANEL" på utsidan. Storlek
I orginalask
Smärre slitage, två stift saknas. Skador, lagningar vid fäste.