BORD, Yngve Ekström för Westbergs, 1950-tal.

Lövformat. Svärtad benställning och undersida, 3 ben. L 116, h 53.

Skiva ommålad i svart. Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

41. Sjöö Sandström, Chronolink, Worldtimer UTC, "Lifetime Warranty", ca 2008.
Lähtöhinta
25 000 - 35 000 SEK
Tarjoushistoria
28 000

tarjouksesi
26 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
24 000

tarjouksesi
23 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
28 000 SEK