Skål signerad Eric Löfman Uppsala 1979, höjd 9,5, längd 14 cm, vikt ca 345 gram.
Ordförandeklubba, ostämplad, märkt "Åt Sydsvenska Kraftbolaget såsom minne af den 7 maj 1909, då elektrisk ström första gången levererades till Malmö Yllefabrik", längd 23 cm, vikt ca 302 gram.
Iänmukaista kulumaa. Tummumista. Tahroja. Naarmuja.
EON tidigare Sydkraft
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13