PARTI SILVER, 6 delar. 1900-tal.

Två fat med genombruten kant, rund dosa med florala motiv, cigarettskring, vas med figurmotiv samt oval dosa med infattad sten. H 2-13, L 4-20.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK