115693
BYRÅ, Karl Johan, tidigt 1800-tal.
ByrÅ, karl johan, tidigt 1800-tal.

Björk med svärtade detaljer. 3 lådor och uppfällbar skiva med fackinredning. L 90, b 48, h 100.

Slitage, fanérbortfall, repor. Fanér och spricklagninger. Skadade nyckelskyltar. Dekordetaljer saknas. Lådorna har slagit sig. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK