HÄNGSKÅP, art deco, 1920/30-tal.

Bonad björk. Rektangulär form med konturerat krön. Två dörrar. Geometrisk dekor. L 46, B 21, H 61. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Insida med ny list.

Lähtöhinta
1 000 SEK