116663

CITTRA, 1800-tal.

Cittra, 1800-tal.
Cittra, 1800-tal.

I låda. H 80.

Slitage. Spricka. Strängar saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
600 SEK