BRICKBORD, delvis flintgods, Rörstrand, 1920.

Vitlackerad stomme. Blomdekor. L 82, b 59, h 73.

Spricka i skiva. Lagningar. Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK