KLÄDSKÅP, art deco, 1920-tal.

KLÄDSKÅP, art deco, 1920-tal.

Mörkbetsat trä. Tre dörrar varav en med spegelfält. Rundade hörn. L 190, b 60, h 19. Nyckel finns.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK