SPEGEL MED KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Rektangulär bronserad ram med krönande bandrosett. Krönet med infälld och glasad kolorerad gravyr, "Le Maitre galant", efter Lancret. H 169.
Konsolbord med två kannelerade kopplade ben, dekor av urna och blomstergirlander. Vit halvrund marmorskiva. L 66, b 32, h 85.

Esineen kunto

Slitage, repor.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä