BÄGARE, 2 st, silver, Niclas Warneck, Karlstad, 1727-1780 resp troligen Henrik Hervander, Linköping, 1803-1823.

H 9 resp 8.

Graverad monogramsign. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK