Locket stämplat Erik Johansson Gävle 1879, fattning på horn stämplad Jakob S Lundberg Stockholm 1834, med inskription daterad 1835, höjd ca 31, längd ca 41 cm
Wear commensurate with age and use.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?