117393
KARMSTOL. Gustaviansk, 1700-talets slut.
Karmstol. gustaviansk, 1700-talets slut.

Gustaviansk. Vitmålad. Oval stoppad rygg. Raka kannelerade ben. Dekor av pärlstav och rosetter. Fast stoppad sits.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK