117447
SÄNGGAVLAR, senempire, 1800-talets mitt.

Björk. Volutsvängda gavlar varav huvudänden med uppsvängt krönparti. B 125, h 137.

Sidstycken saknas. Slitage, repor, fanérbortfall. Ornament saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK