VASER, 2 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Balusterformade. Motiv av figurscener i reserver resp fenixfåglar, emaljfärger. H 15-19.

Sprickor. Mindre vasen med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK