Kalusteet Muut
1176338
TRYMÅ/SPEGEL sent 1800-tal
TrymÅ/spegel sent 1800-tal.
TrymÅ/spegel sent 1800-tal.
TrymÅ/spegel sent 1800-tal.
TrymÅ/spegel sent 1800-tal.
TrymÅ/spegel sent 1800-tal.

Bemålad och förgylld, genombrutet krön med dekor av blad, nedtill blomlåda, 295 x 100 x 36 cm

Iänmukaista kulumaa. Värinlähtöä. Tahroja. Hankaumaa. Tummentumia. Naarmuja. Kolhu. Jälkiä. Vaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK