YVES SAINT LAURENT, bag

YVES SAINT LAURENT, bag

Svart och röd mocka med toffs. Axelrem med avslut i guldmetall. Märkt med YSL logo framtill. Lock med tryckknapp. Ca 17 x 17 cm.

Slitage, invändigt repor

Lähtöhinta
3 000 SEK