PARTI PORSLIN, 5 delar, Gustavsberg, Rörstrand samt Kunglig Dansk.

2 askfat "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg. Tekanna Carl Harry Stålhane, Rörstrand. 2 fat Kungl Dansk. L 7,5-22.

Nagg, repor. Kungl Dansk andrasortering.

Lähtöhinta
800 SEK