Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PARTI BÖCKER OCH MAPPAR, 6 st, mest om konst, bla "Om träsnitt och träsnidare" av Artur Sahlén. 1800-1900-tal.

"Konsten Mästerverk, afbildningar av verldsberömda konstverk", "Le Décolleté et le retroussé, quatre siècles de gauloiserie", "Blätter aus A. Hendschel´s Skizzenbuch", "Kulturhistorisk Bilderbok, 1400-1900", "Punch 1875".

Slitage. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK