118621

PARTI MINNESMYNT, 6 delar, silver och brons, 1872-1968. Ca 100 g silver.

Parti minnesmynt, 6 delar, silver och brons, 1872-1968. ca 100 g silver.

Bl a Den nordiska industri- og kunstutstilling i Köbenhavn 1872. Diam 3-7. Vissa i orginaletuier.

Smärre slitage. Etuierna med slitage och smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK