118621
PARTI MINNESMYNT, 6 delar, silver och brons, 1872-1968. Ca 100 g silver.
Parti minnesmynt, 6 delar, silver och brons, 1872-1968. ca 100 g silver.

Bl a Den nordiska industri- og kunstutstilling i Köbenhavn 1872. Diam 3-7. Vissa i orginaletuier.

Smärre slitage. Etuierna med slitage och smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK