118643
SALONGSBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.
Salongsbord, nyrenässans, 1800-talets slut.

Oktagonal skiva med intarsiadekor i form av blomsterslingor, konturerad kant. Fyrdelad pelarfot med svarvade kolonner. H 74. Diam 108.

Slitage. Smärre fanérskador. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK