118683

STOL, oscariansk. 1800-talets andra hälft.

Stol, oscariansk. 1800-talets andra hälft.

Svärtad, pärlemor.

Skador, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK