A Swedish late gustavian gilded mirror early 1800's
Förgylld, krön med infälld akvarell med antikiserande motiv, ram med pärlstav, äggstav, lagerblad och porfyrimiterat glas, nedtill infälld akvarell med antikiserande motiv, 147 x 87 cm
Merkityksetöntä pintakulumaa.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?