Korut
118735
PARTI SMYCKEN, 3 delar, bl a silver och ametist, 1900-talets första hälft.
Parti smycken, 3 delar, bl a silver och ametist, 1900-talets första hälft.

Hängsmycke i silver med markasiter och grön paste, h 6. Hängsmycke i silver med syntetisk spinell, h 6. Brosch i metall med cabuchonslipad ametsit och paste, l 4,5.

Brosch med smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK