Korut
118737

PARTI SMYCKEN, 2 delar, bl a silver och korall, Italien och Kina.

Parti smycken, 2 delar, bl a silver och korall, italien och kina.

Collier i metall med hängen i minimosaik, l 38. Örhängen i silver och korall, h 3,5.

Slitage. Mosaiken med smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK