118771

PALLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Pallar, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Gråmålade. L 88.

Lätt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK