118797

SKÅP, nyrenässans.

Skåp, nyrenässans.
Skåp, nyrenässans.
Skåp, nyrenässans.

Klädskåp med senare hyllinredning. 1800-talets senare häft. Bl.a. mahogny och valnöt. H 186, b 109, d 48. Nyckel finns.

Skador. Båda dörrarna med längsgående sprickor. Kraftigt solblekt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK