SKÅP, nyrenässans.

SKÅP, nyrenässans.

Klädskåp med senare hyllinredning. 1800-talets senare häft. Bl.a. mahogny och valnöt. H 186, b 109, d 48. Nyckel finns.

Skador. Båda dörrarna med längsgående sprickor. Kraftigt solblekt. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK