SLAGBORD. Allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD. Allmoge, 1800-tal.

Bemålat i brunt och grönt. Två slag. L 57 med uppfällad slag ca 175, b 95, h 77.

Hårt slitage. Några senare beslag och skruvar. Förstärkningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK