Korut
118839
PARTI SMYCKEN, 3 delar, 18 k guld och pärlor, 1900-talets första hälft. Tot ca 7 g.
Parti smycken, 3 delar, 18 k guld och pärlor, 1900-talets första hälft. tot ca 7 g.

Ring med gömma för hårlock, dekor av kors ock keltisk knutar, diam 15. Ring med pärla, diam 16. Örhängen med pärlor, med skruvmekanism, h 16.

En ring med omarbetad skena. Slitage, bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK