HÖRNSKÅP. Allmoge, 1800-tal.

HÖRNSKÅP. Allmoge, 1800-tal.

Imitationsbemålad. Svartmålad skiva och ben. Klaff. Dörrpar. L 132, b 80, h 93.

Hårt slitage. Skador. Trasiga beslag.

Lähtöhinta
3 000 SEK