118915

SÄNGBORD, rokokostil, 1900-tal.

Sängbord, rokokostil, 1900-tal.

Stenskiva, två lådor, metallbeslag. L 26. b 38, h 71.

Fanérskador samt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK