118965

VILSTOL, "Jetson" Bruno Mathsson.

Vilstol, "jetson" bruno mathsson.

Sits i kanvas med läderkant. Rund snurrfot i metall.

Ställvis hårt slitage. Skador. Fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK