PARTI LEKSAKSBILAR, 5 st. Schuco samt Tekno.

Två Schuco Examico 4001, en Schuco Kommando anno 2000 samt Schuco Mercer 1225. Tekno Volvo PV 544. L 9-19.

Slitage. Delar saknas. Smärre skador. Teknobilen renoverad samt med reprokartong.

Lähtöhinta
1 200 SEK