119309

JARDINJÄR, glas, "Hortus", Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Grön glasmassa, ovoid form med knoppdekor. L 27.

Slitage, repor. Nagg på fotklackar.

Lähtöhinta
2 000 SEK