Valaisimet Kattovalaisimet
119435
LJUSKRONA, rokokostil, tidigt 1900-tal. H 65.
Ljuskrona, rokokostil, tidigt 1900-tal. h 65.

Burformad stomme med sex ljusarmar, droppformade fasettslipade prismor varav några rökfärgade. Spjut. Avslutande klot.

Slitage, nagg. Lös prisma medföljer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK