Valaisimet Muut
119451

VÄGGAPPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Väggappliquer, ett par, louis xvi-stil, 1900-talets andra hälft.

Mässing med vardera en sväng ljusarm. Krönande plym med prismor. H 27.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK