Lasi Lasit & lasiastiat
119463

GLASSERVIS, 36 delar, IKEA, 1700-talskollektionen, 1990-tal.

Glasservis, 36 delar, ikea, 1700-talskollektionen, 1990-tal.

12 vinglas, 12 snapsglas, 12 seltersglas. H 9-19.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK