Valaisimet Kattovalaisimet
119471
LJUSKRONA, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal. H 46.
Ljuskrona, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal. h 46.

Kronring av mässing med beslagsornament, fyra ljusarmar i form av liggande femmor. Avslutande pinjekotte.

Slitage, nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK