119523

FIGURIN, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Figurin, stengods, gunnar nylund, rörstrand.

Sittaden pelikan. H 16.

Slitage. Smärre krackelyr.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK