119537

SKÅL, porslin, Kina. 1900-tal. Chienlungs märke.

Skål, porslin, kina. 1900-tal. chienlungs märke.

Gul glasyr. Dekor av drakar. Diam 26.

Smärre slitage och nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK