Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI KERAMIK, 4 delar, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Två vaser samt två skålar. Bruna glasyrer. H 5,5-17.

Slitage. Hänkelvasen med nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK