PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Dekor av blommor i underglasyrblått. H 47.

Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

135. India Mahdavi, an oak and ceramic dinner table, designed for a project at Svenskt Tenn, Sweden in 2022.
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
85 000

tarjouksesi
80 000

tarjouksesi
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
60 000

tarjouksesi
55 000

tarjouksesi
50 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
85 000 SEK